Evde iş yapma

Evde iş yapma genellikle evlendikten ve çocuk sahibi olduktan sonra iş hayatından uzaklaşmak durumunda kalan ev hanımları evde iş yapmak istemektedir. Tabi belirli bir mesleğe sahip olmayan ev hanımları da bu konuda araştırmalara girmektedir.

Kendini geliştirmek isteyen kişiler ve belirli kültür sahibi olanlar için yazı üzerine evde iş yapma imkanları bulunmaktadır. Düğünler, sünnetler ve bebek mevlitleri için bebek şekerleri, nikâh şekerleri, dolap süsleri, davetiye katlama işleri; görsel ve süsleme üzerine ahşap boyama, takı tasarımı, ev süsleri, sabun süsleri gibi imkânlar mevcut olmaktadır.

Evde iş yapma 2015

Genellikle bu işler, ek iş geliri gibi olsa da hiç çalışmamanın yanında büyük kazançlar elde edilmesini sağlamaktadır. Zeytinyağlı sarma ve börek gibi yapımı zaman ve büyük uğraş isteyen yemekler için de evde iş yapma imkanları arasında yer almaktadır.

Biraz beceri ve bilgiye sahip olan ev hanımları için örgü işleri de vazgeçilmez sayılmaktadır. Patik, iğne oyaları, yelek, çorap vs. örgü işleri çok talep edilen giyim alanı olarak bilinmektedir.

Tüm işlerin yanı sıra kendine göre belirlediğin zaman diliminde çalışmak ve orta düzeyde gelir edebilmek için avon ve oriflame gibi katalogdan satış yaparak primlerden kazanma imkanları da bulunmaktadır. Karşılıklı güven ve azim doğrultusunda hiç iş yapmıyor olmaktan daha iyi olacak ve gelir sağlanabilecek birçok konuda iş imkanları fırsatları olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Evde ne iş yapabilirim başlıklı makalemizde evde iş imkanı, Evde ne iş yapabilirim ve evde ne iş yapabilirim 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

 1. yasemin
  Mar 14th, 2015 at 12:58 | #1

  kocaeli darıcada ikamet ediyorum .evde boncuk mandl,boyama,paketleme iş almak istiyorum.yardımcı olursanız.

 2. özlem
  May 12th, 2015 at 20:15 | #2

  Evde is yamak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen.elimde hizlidir

 3. deniz
  Haz 2nd, 2015 at 11:53 | #3

  Tekirdağ,çorlu,evde yapabilceğim iş arıyorum.Mandal kına paket ne iş olursa yapabilrm

 4. deniz
  Haz 22nd, 2015 at 09:22 | #4

  şişli de oturuyorum iş için bilgi verir misiniz?

 5. feleknaz
  Kas 22nd, 2015 at 11:38 | #5

  karamanda oturuyorum iş için ulaşırmısınız çok ihtiyacım var

 6. fatma
  Ara 13th, 2015 at 21:39 | #6

  Eve is almak istiyorum ilginize…

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, evdemandalisi.com değil siz sorumlu tutulursunuz.