Evde ne iş yapabilirim

Günümüzde ev hanımları, gerek hayatın getirdiği zorluklar gerekse gelişen teknolojiye ayak uydurma isteği ile boş durmak istememekte ve çalışmayı arzulamaktadırlar. Ancak evde küçük bebekleri var ise ya da toplum içine çıkmadan çalışıp para kazanma isteği ile evde ne iş yapabilirim sorusunu kendilerine sorarlar ve hep araştırırlar. Çalışmak istemek iş bulmanın ilk birinci şartıdır. Şayet çalışmak isterseniz evde de yapılabilecek pek çok kazanç kapısı bulabilirsiniz.

Evde ne iş yapabilirim sorusuna cevap olarak düşünülüp üzerine kafa yorulduğunda o kadar çok iş çıkabilir ki, yıllardır ev hanımlarımız ellerinde örgüleri ile güzel yelekler kazaklar oyalar danteller yaparak geçimlerine katkı sağlıyorlardı. Günümüzde ise artı k hanımlar örgüden sıkılmış durumda hayatlarına renk getirecek farklı şeyler arzulamaktadırlar.

Evde ne iş yapabilirim diyen ev hanımları artık interneti tıklayarak evde neler yapabileceklerine bir tıkla kavuşuyorlar. Oradaki iş imkânlarından birini seçmek ve denemek yeterlidir. Evde nikâh şekeri, bebek şekeri, gibi iş imkanlarından birini seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde etiket işi başlıklı makalemizde etiketleme işi, Evde etiket işi ve Evde etiket işi 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. sezen
    May 21st, 2015 at 10:36 | #1

    mrb ben evde boş boş oturuyorum bana yardımcı olur musunuz heryerden herkeze her sayfaya mesaj attım ama kımse dönüp cevap vermıyor annem babam yok benım kardesım ve kendıme bakmak zorundayım ama küçük diye cıkamıyorum bana lütfen yardımcı olur musunuz 🙁

  2. Abdulkadir
    Şub 1st, 2016 at 17:16 | #2

    Mandal işi yapmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz eşim ile ben yapmak istiyorum

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, evdemandalisi.com değil siz sorumlu tutulursunuz.