evde boncuk işi

Evde boncuk işi her bayanın kolaylıkla ve kendi evinde güvenle yapabileceği, dilerse bunu ekip arkadaşı kurarak daha eğlenceli karlı bir şekle dönüştürebileceği evde yapılan işlerin arasında yer almaktadır. Bu iş için evde boncuk işi veren firmalarla anlaşmanız veya kendi yaptığınız işi doğrudan satışa çıkarmanız gerekmektedir. Ancak eğer kazancın sürekliliğiniz istiyorsanız bu işi evlere veren firmalarla anlaşma sağlamanız ve eğer kurabilirseniz bu işi için 3- 5 hatta daha fazla bir arkadaş grubu kurarak böylece iş almanız sisin için daha fazla getiri sağlamanıza ve çok daha fazla kazanmanıza yardımcı olacaktır. Siz de evde boncuk işi yaparak düzenli ve sabit bir ek gelir kazanabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan evde kına paketleme işi başlıklı makalemizde evde kına işi, evde kına işi verenler ve evde kına paketleme işi 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. Fatma Yıldırım
    Oca 2nd, 2015 at 12:27 | #1

    bu işleri yaparım bursa yıldırımda yaşıyorum ihtiyacım var lütfen

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, evdemandalisi.com değil siz sorumlu tutulursunuz.