Evde mandal işi veren firmalar

Birçok ev hanımı evinde yapmış olduğu günlük işlerini bitirdikten sonra evinde boşa kalan zamanını televizyonda dizi izleyerek geçirmekte ve içinden “keşke evimde yapabileceğim bana göre bir olsa da ben de bir şeyler kazanabilsem” diye düşünmektedir. Artık bu düşünce düşüncede kalmayıp gerçeğe dönüşebilir, ev hanımları evlerinden kolayca para kazanabilirler. Üstelik “bir şeyler” değil ciddi bir gelir elde edebilirler. Nasıl mı ve bu işi kim mi verecek? Tabi ki de evde mandal işi veren firmalar bunu kolayca temin etmektedir.

Evde mandal işi piyasası oldukça geniş ve ihtiyacın çok yüksek olduğu bir piyasadır. Birçok bayanın bu sayede evinden kolayca para kazanabildiği bu yöntem için İstanbul, Ankara gibi bir ilde oturma zorunluluğunuz da yok. Kargo ve postanın ulaştığı her yerden bu işi kolayca yapabilirsiniz. Çünkü bu iş için gerek duyacağınız malzemeleri size evde mandal işi veren firmalar göndermektedir. Siz de işi bitirdikten sonra yine kargo veya posta yolu ile işi teslim ediyor ve ödemenizi de kolayca alıyorsunuz. Böylece hem hiçbir riski olmadan, kendi evinizde, oturduğunuz yerde, ailenizle de ilgilenerek bu işi yapıp çok güzel gelirler elde edebiliyorsunuz.

Evde mandal işi veren firmalar sizden tek bir şey istemektedir; el becerinizin olması ve onların istediği ürünlerin mandalları birbirine yapıştırarak, boyayarak yapmanızdır. Zaten bu iş için uzman olmanıza da gerek yoktur. Bu işi yapmak için bu işi yapmak istemeniz ve buna zamanınızın olması yeterlidir. Size hangi işleri yapacağınız ve nasıl yapacağınız öğretileceği için de hiç bu işi yapmamış olsanız da siz de kolayca evde mandal işi yapabilir ve böylece evinize ciddi anlamda ekonomik destek sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde mandal işi nasıl yapılır başlıklı makalemizde evde mandal işi, evde mandal işi 2014 ve evde mandal işi yapanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

 1. aysun kaplan
  Eki 10th, 2014 at 13:05 | #1

  ben eskişehir sultanderede oturuyorum kına paketleme iplik temizlemede yapabilirim.

 2. aysegul
  Eki 24th, 2014 at 16:25 | #2

  Guzel guzel yazmisiniz ama bi muhatap bulamiyorum gunlerdir ariyorum girmedigim site kalmadi gecerli telfon bulsak cok sevinecegim kim veriyo bu mandal isini lutfen yardimci olun sakaryadayiz komsularimla birlikte mandal montaji yapmak istiyoruz

 3. Seda özen
  Tem 24th, 2015 at 21:54 | #3

  Mandal işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirğm

 4. Suzan
  Ağu 23rd, 2015 at 23:46 | #4

  Lütfen acil mandal işi lazım.ekip hazır sizden haber bekliyoruz

 5. mehmet
  Ağu 30th, 2015 at 23:23 | #5

  Merhaba ben mehmet bu işe ihtiyacim var ve bu işi en iyi ben yapa bilecegime inanıyorum

 6. mehtap
  Kas 30th, 2015 at 12:33 | #6

  Bu ise ihtiyacım var donwrseniz sevinirjm

 7. dilek tosun
  Oca 24th, 2016 at 22:08 | #7

  eskişehirde oturuyorum mandal işi veya ona benzer bir iiş yapmak istiyorum bana dönerseniz sevinirim

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, evdemandalisi.com değil siz sorumlu tutulursunuz.