Evde iş yapmak istiyorum

Evde iş yapmak istiyorum ancak ne yapacağımı bilmiyorum diye düşünüyorsanız bu yazıyı mutlaka okumalısınız. Gerek erkek ve gerekse bayanlar için kendi evinde yapılacak ve güzel bir ek gelir sağlayacak onlarca iş imkanı vardır.

Evde yapılabilecek başlıca işler şunlardır; evde mandal işi, evde nikah şekeri yapımı, evde davetiye katlama, evde boncuk dizme, evde mantı yapımı, dikiş – kakış işleri, evde yemek yapımı, evde iplik temizleme, evde tesbih yapımı, tesbih dizme işi ve daha pek çok iş evinizde yapabileceğiniz işler arasındadır. Bu işleri veren firmaları internetten bularak onlarla irtibat kurup bu işlerden size kolay geleni yaparak kendi evinizde bu işleri yapıp güzel bir kazanç elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde dolap süsü yapımı başlıklı makalemizde 2014 evde dolap süsü yapımı, evde dolap süsü ve evde dolap süsü adana hakkında bilgiler verilmektedir.

 1. filiz
  May 19th, 2015 at 16:13 | #1

  Slm ben Gaziantep te oturuyorum evde iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 2. elmas koç
  Eki 7th, 2015 at 13:05 | #2

  Merhaba karamandan elmas evden iş yapmak istiyorum

 3. Neslihan aslan
  Şub 2nd, 2018 at 18:28 | #3

  Merhaba ankara oturuyorum evde iş istiyorum

 4. Neslihan aslan
  Şub 2nd, 2018 at 18:29 | #4

  vade yapabileceğim bir iş istiyorum lütfen

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, evdemandalisi.com değil siz sorumlu tutulursunuz.