Evde dolap süsü yapımı

Evde dolap süsü yapımı ;

Ev hanımlarının yeni favori işlerinin arasında evde dolap süsü yapımı gelmektedir. Artık devir tasarruf devri değil devir kazanç devri olmuştur. Çünkü hayatın bekleyen ihtiyaçları tasarruf etmekle çözülebilecek gibi değildir. Bu ise kaçınılmaz olarak insanları yeni kazanç yolları bulmaya itmektedir. Bu kazanç yollarının başında da evde yapılan işler gelmektedir. Bu işler özellikle ev hanımlarına yönelik işlerdir hatta zaman zaman evin erkeği bile bu ilerde eşlerine yardımcı olmaktadır.

Evde yapılabilecek birçok güzel, kolay ve kazançlı işler vardır. Bu işlerden birisi de evde dolap süsü yapımı işidir. Bu iş hem kolay, hem eğlenceli ve hem de dinlendiricidir. Çünkü yapmanız gereken ya hayal gücünüzü kullanarak güzel, değişik ve farklı dolap süsleri üretmek veya size verilen siparişleri hazırlamaktır. Dolap süsleri insanların her zaman severek ve beğeniyle aldıkları süsler arasındadır. Kimi ev hanımları dolaplarını çiziklere karşı korumak, kimisi sırf hobi olarak, kimisi de hoşuna giden bazı süs eşyalarını dayanamayarak satın alıp evde dolaplarına yapıştırmaktadır. Bu nedenle evde dolap süsü yapımı sürekli olarak yapılabilecek bir iştir. Bunun için gerekli malzeme de çok fazla değildir. Süs eşyaları, küçük objeler, fiyonk, saten kurdele, tül ve mıknatıs gibi malzemelerdir. Evinizde kendi başınıza, çocuğunuzla veya komşularınızla yapabileceğiniz bu işi hem zevk alarak hem de hobi olarak yapabilir ve bu işten ciddi anlamda gelir elde edebilirsiniz.

Evde dolap süsü yapımı ile bu gün birçok aile evine çok ciddi anlamda paralar kazandırmaktadır. Evde yapılabilecek diğer işler; evde mandal işi, evde nikah şekeri işi, evde davetiye katlama işi, dantel, dikiş – nakış işleri, evde mantı işi, tesbih yapımı ve tesbih dizme işi ve daha pek çok iş evde yapılarak ev hanımlarına para kazandırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2014 Evde yapılacak ek işler başlıklı makalemizde 2014 evde yapılacak işler, evde yapılabilecek işler ve evde yapılabilecek işler ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. onur
    Tem 27th, 2016 at 10:55 | #1

    İstanbul sarıyerde derbent’te ikametgah ediyorum. El becerimiz vardır. Kalabalık bir aileyiz mahallemizde bu işi yapabilecek çok sayıda kişiler var. Ekibimizle hazırız . Lütfen geri dönüş Yapın. Teşekkürler..

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, evdemandalisi.com değil siz sorumlu tutulursunuz.