Evde mandal işi

Evde mandal işi, günümüz yaşam şartları, ekonomik koşullar, kazançlar ve ihtiyaçlar yan yana konulduğunda çoğu aile ek gelire ihtiyaç duymaktadır. Evin ekonomisine ev hanımları da destek olmak istemekte ve özellikle ev hanımları evde yapılabilecek ek gelir yolları aramaktadır. Ev hanımlarının evinde kolayca yapabileceği ek gelir yollarından birisi de evde mandal işi yapmaktır.

Evde mandal işi ilk duyulduğunda kulağa biraz basit gibi gelebilir ancak bu iş zannedildiği gibi basit olmayıp ev bütçesine oldukça güzel destek sağlayan ve bayanların evinde kolayca yapabilecekleri, sıkılmadan ve zevkle yapacakları güzel bir ek gelir yoludur. Üstelik böylece hem evinizde geçirdiğiniz boş zamanı değerlendirmiş, evinizden ayrılmamış, çocuklarınızın yanında kalmış ve dışarıya gel git derdi olmaksızın yani masrafı sıfır ancak getirisi oldukça yüksek bir iştir.

Evde mandal işi yapan bayanlar bu işi benimsemekte ve bırakmak istememektedir. Çünkü bu işle aynı zamanda bir sanat ortaya koymakta, el emeği göz nuru döküldüğü için ayrıca sevilmektedir. Evde mandal işi yaparken işin ayağına gitmezsiniz, iş sizin ayağınıza gelir. Yani işi aldığınız kişi size ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeleri kargo veya posta yoluyla evinize kadar gönderir. Siz de evinizde bunları yapıp tamamlarsınız ve daha sonra da tekrar kargo veya posta yoluyla iş sahibine gönderirsiniz. Böyle hiçbir risk almadan, dışarıya çıkma zorunluluğu olmadan yine evinizde kolayca yapabileceğiniz bir iş sahibi olursunuz. Hatta evde mandal işinde oturduğunuz çevreden mahalle veya apartman komşularınızla bir ekip oluşturup böylece daha fazla ve daha karlı işler alarak hem kendi kazancınızı katlar, hem arkadaş ve komşularınıza yardım etmiş olur ve hem de başkalarının da ek gelir kazanmasına yardımcı olursunuz. Arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz de böylece daha fazla değer kazanmış olur. Ancak isterseniz de tamamen kendiniz yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde mandal işi veren firmalar başlıklı makalemizde bursada evde mandal işi veren firmalar, evde mandal işi sakarya ve evde mandal işi veren firmalar 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, evdemandalisi.com değil siz sorumlu tutulursunuz.